اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

نوکیا بر اساس یک توافق رسمی با سامسونگ ، به این شرکت کره ای اجازه داد تا از سرویس مخصوص مدیریت نقشه های نوکیا با نام تجاری HERE روی کلیه ابزارهای هوشمند با برند سامسونگ و همچنین ابزارهای هوشمند مجهز به سیستم عامل Tizen به صورت اختصاصی و رایگان استفاده نماید. استفاده از سرویس Here برای کاربران آن هیچ هزینه ای نداشته و همانگونه که این سرویس روی ویندوز فون ها عمل می نماید ، روی اسمارت فون های سامسونگ نیز خدمات ارائه خواهد کرد.

سرویس HERE شرکت نوکیا در واقع ابزاری است که کاربر آن بدون نیاز به اینترنت و حتی بصورت تماماً آفلاین می تواند عملیات جستجو و یافتن مکان های مورد نظر و مشاهده اطلاعات آنها را به راحتی انجام دهد و در صورتیکه امکان اتصال به اینترنت وحود داشته باشد ، با کمک گوگل مپ می تواند چند راه مختلف برای رانندگی و رسیدن به مقصد خود را به عنوان پیشنهاد از سوی نرم افزار دریافت نماید.


البته در وضعیت آنلاین ، علاوه بر دریافت حداقل 3 پیشنهاد به عنوان کوتاه ترین و بهترین مسیر ها برای رسیدن به مقصد ، از خدماتی نظیر آگاهی از حجم ترافیک موجود هر مسیر و وضعیت محدودیت های ترافیکی اعمال شده در آنها نیز آگاه شوید. همچنین بر اساس اطلاعات محلی موجود که توسط سازمان های مربوطه در اختیار سرویس هایی نظیر گوگل مپ قرار گرفته شده نیز کاربر می تواند از برنامه های آتی و تغییرات سیستم حمل و نقل مسیرهای پیش رو نیز آگاهی یابد.

اخبار شرکت حساب رایان - نوکیا رسماً Here Maps را برای گوشی های هوشمند سامسونگ معرفی کرد
ویژگی برجسته دیگر این ابزار ، سازگاری آن با نرم افزار Glympse است. این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات مسیرهای رفت و آمد خود را در اختیار کاربران مورد اعتماد خود قرار دهند. کافیست روی آیکون سبز رنگ مربوطه کلیک کرده و به راحتی اطلاعات را با کاربران مورد نظر به اشتراگ گذاشت. کاربران مورد اعتماد انتخاب شده توسط یک پیامک یا ایمیل از این موضوع آگاه شده و می توانند وضعیت و موقعیت شما را بصورت لحظه ای رهگیری و بررسی نمایند.

اخبار شرکت حساب رایان - نوکیا رسماً Here Maps را برای گوشی های هوشمند سامسونگ معرفی کرد
نسخه اندروید این نرم افزار که هنوز در حالت آزمایشی می باشد قابلیت کار در حالت in Car Mode را نیز دارا می باشد. ویژگی ای که بصورت اختصاصی برای محصولات هوشمند سامسونگ جهت استفاده در ماشین شخصی طراحی و پیاده سازی شده است. سرویس Here روی ساعت های هوشمند سامسونگ ، به خصوص Samsung Gear S به نرم افزار Navigator آنها این امکان را می دهد تا موقعیت خود را بصورت لحظه ای روی نقشه مشاهده کرده و از ویژگی هایی نظیر مشاهده وضعیت رفت و آمد و اطلاعات مسیرها استفاده نماید.

اخبار شرکت حساب رایان - نوکیا رسماً Here Maps را برای گوشی های هوشمند سامسونگ معرفی کرد
به گفته نوکیا ، در صورت ترکیب ابزارهای پوشیدنی سامسونگ با یکی از اسمارت فون های سامسونگ مانند Galaxy S5 بهترین نتیجه را از این نرم افزار می توان مشاهده کرد. در حال حاضر Here Maps تعداد 200 کشور را تحت پوشش داشته و سرویس های ترافیکی آن تنها برای 100 کشور فعال می باشد. همچنین نوکیا اعلام کرده که سرویس های Here برای اسمارت فون ها و ابزارهای پوشیدنی سامسونگ همزمان با ورود Samsung Gear S به بازار ارائه می گردد. 

 
درخواست دمو   درخواست دمو