اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت مایکروسافت در کنفرانس خبری در تاریخ 30 سپتامبر ( 8 مهر 93 ) در سان فرانسیسکو ویندوز 10 را رسما معرفی کرده و برنامه ها و توضیحات لازم را اعلام نمود. در این برنامه ، ویندوز 10 به عنوان سیستم عامل بعدی مایکروسافت معرفی شد و اعلام شد که این سیستم عامل ، عملاً با هدف سازگاری کامل با همه نوع ابزار اعم از موبایل تا ابزارهای اینترنت اشیاء ، تبلت و لپ تاپ تا ابر کامپیوتر ها ، سیستم های خانگی تا سرور ها و در کل همه نوع کاربری طراحی و برنامه ریزی شده است.
بر اساس اعلام مایکروسافت ، اساس و پایه های ویندوز 10 بر اساس پوشش نیازهای کسب و کارها و مشتریان بزرگ خواهد بود و همچنان همانند گذشته ، مشتریان خانگی و سایر کاربران نیز مورد نظر بوده اند ، اما توجه به نیازهای خاص کسب و کارها و مشتریان سطح بالا و خاص ، اساس طراحی این سیستم عامل قرار گرفته است. بر اساس اعلام مایکروسافت ، پاسخ ها و نظرات دریافت شده از مشتریان تجاری و سطح بالا برای آنها بسیار مهم بوده و قطعاً در نسخه اولیه ای که امروز اول اکتبر ( 9 مهر 93 ) تحت عنوان Microsoft Windows 10 Technical Preview ارائه خواهد شد ، بخش هایی از آن قابل مشاهده و استفاده می باشد و سایر موارد در بروز رسانی های بعدی ارائه خواهند شد.

بنا بر اعلام مایکروسافت ، ویندوز 10 بزرگترین و بهترین سیستم عامل برای شرکت ها و کارکنان آنها خواهد بود و از این جهت شرکت ها و کسب و کارها می بایست نگاه ویژه ای به ویندوز 10 داشته باشند. این ویژگی ها محدود به بهبود رابط کاربری یا بهینه تر شدن ابزار و امکانات نبوده ، بلکه مربوط به افزودن نیازهای کسب و کارها به هسته اصلی سیستم عامل نظیر ، امنیت بیشتر و بهتر در سطح تجاری ، امنیت داده ها و اطلاعات و دسترسی ها ، کاهش پیچیدگی ها و پشتیبانی سریع از نیازهای جدید و پوشش آنها می باشد. 

گفته شده که هزینه های مربوط به تهیه یا ارتقاء سیستم عامل بسیار کاهش یافته و دیگر نیازی نیست بخاطر نصب سیستم عامل جدید ، ویندوز قبلی کلاً حذف شده و نصب جدید صورت پذیرد ، بلکه بدون نیاز به تغییرات پیچیده و سخت ، ارتقاء از ویندوز 7 و ویندوز 8 نیز به راحتی و سریع به ویندوز 10 صورت می پذیرد.

همچنین مشکلات مربوط به عدم سازگاری برخی ابزار و نرم افزار هایی که به تاچ ( حسگر اثر انگشت ) روی تبلت یا موبایل نیاز داشتند و با حالت دستکتاپ تداخل ایجاد می کردند به کلی رفع شده و بهینه ترین حالت برای پوشش هر دو وضعیت برای آن در نظر گرفته شده است.

بزودی با اخبار و اطلاعات بیشتری در سایت حساب رایان ، شما را از امکانات و ویژگی های این سیستم عامل جدید آگاه خواهیم کرد.
 

درخواست دمو   درخواست دمو