اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

بالاخره بازی پرطرفدار Pokemon Go نیز دارای پیام رسان و چت می شود، اما نه توسط خود تولید کننده بازی. شرکت Razer امروز به طور رسمی از نرم افزار پیام رسان پوکمون گو برای موبایل و کامپیوتر پرده برداری کرد که به صورت مستقیم به نسخه های اندروید و iOS بازی متصل شده و قابلیت مکالمه داخلی و استفاده از گروه ها را برای بازیکنان فراهم می آورد.

 

پیام رسان مخصوص بازی Pokemon Go برای این بازی منتشر شد

 

نسخه تحت وب اپلیکیشن ریزر گو راس ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز (جمعه ۱ مرداد) در سایت Razer فعالیت خود را آغاز کرده و نسخه های اندروید و آیفون آن نیز در ۲۵ ژولای (۴ مرداد ۱۳۹۵) منتشر می شود.

 

بر اساس گفته های سازندگان نرم افزار ریزر گو، به بازیکنان امکان مکالمه و ورود به گروه های چت را در ابعاد قابل تنظیم بصورت کشوری و بین المللی می دهد. بخش محلی تا شعاع ۵ کیلومتری، بخش منطقه ای تا شعاع ۱۰۰ کیلومتری و قسمت جهانی در سراسر جهان امکان یافتن سایر بازیکنان و مربیان پوکمون را در اختیار مخاطب قرار خواهد داد. علاوه بر این ریزر گو شامل دسته بندی تیمی بر اساس رنگ و سه مود پیام رسانی از جمله عمومی، گروهی و شخصی می شود.

 

بر اساس اطلاعیه شرکت ریزر، این برنامه به هیچ وجه به شرکت های سازنده و توسعه دهنده بازی، یعنی نیانتیک و نینتندو وابسته نیست. هنوز هیچ تصاویر یا تریلر رسمی از این برنامه منتشر نشده و نحوه ارتباط و دخالت ریزر گو در بازی پوکمون گو مشخص نیست.

 

به عنوان مراسم افتتاحیه این نرم افزار، امشب مراسمی ویژه در شهر سن فرانسیسکوی آمریکا برگزار می شود. جشن های PokeCrawl که تقریبا همه ساله در برخی شهرهای جهان با محوریت پوشش شخصیت های پوکمون برگزار می شود، امشب در شکل و شمایل خاصی در اطراف فروشگاه مرکزی ریزر تا لحظه آغاز به کار رسمی برنامه برقرار خواهد بود. علاوه بر این، فروشگاه ریزر جشنواره ها و پاداش های خاصی را در طی این مراسم در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.

 

لازم به توضیح است که به دلیل ارزش بالای مالی ایجاد شده توسط Pokemon Go در حال حاضر کلیه فعالان در زمینه فناوری اطلاعات، اسباب بازی، بورس و ... تمایل دارند تا به نوعی با ایجاد یک وابستگی به پوکمون گو، از این بازار با ارزش ایجاد شده کمال استفاده را کنند. بنابراین در روزهای آینده باید منتظر شنیدن خبرهای جدیدتری از ابزارهای جدید برای ارتباط با این بازی باشید.

درخواست دمو   درخواست دمو