اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شبکه فیبر نوری گوگل یکی از پر طرفدارترین و ارزشمندترین کالاهای حال حاصر در بازار ایالات متحده محسوب می شود که پس از اجرای آزمایشی موفقیت آمیز آن در شهر شهر کانزاس، اکنون در مناطق یوتا و تگزاس نیز راه اندازی شده و مردم این مناطق خود را بسیار خوش می دانند که از این خدمات بهره مند شد اند. گوگل در حال تلاش برای توسعه هر چه سریعتر این شبکه در سراسر آمریکاست و خوشبختانه مردم کلیه مناطق مشتاقانه منتظر راه اندازی این خدمات در شهر و منطقه خود هستند.
 

گوگل در حال توسعه شبگه گیگابیتی فیبری خود در سرتاسر آمریکاست
گوگل اعلام کرده که قصد دارد ساختار شبکه گیگابیتی خود را در چهار کلانشهر مناطق جنوب شرقی آمریکا نیز پیاده سازی کند. این مناطق جدید عبارتند از آتلانتا، شارلوت، نشویل و دورهام که در صورت اجرایی شدن شبکه در این مناطق، 18 منطقه شهری دیگر نیز به این شبکه افزوده خواهند شد.

گوگل همچنین به منظور ایجاد تقاضای از پیش تعیین شده و مدیریت بازار با استفاده از تبلیغات مناسب، مناطقی که در آینده نزدیک برای توسعه شبکه به آنها انتخاب کرده است را نیز اعلام کرده تا بدین وسیله علاوه بر ایجاد بازار از پیش آماده، سنجشی نسبت به میزان و نوع درخواست ها نیز داشته باشد. این مناطق عبارتند از پورتلند، فونیکس، سن آنتونیو، سن خوزه و شهر سالت لیک سیتی.

البته این اعلام برنامه های آتی به معنی قطعیت و تعهد الزام آور برای گوگل نیست و تنها موجی پدید می آورد تا ثبت نام ها و میزان تمایلات کاربران و سطح نیاز منطقه سنجیده شود و بر اساس آن گوگل بتواند نسبت به تسریع یا تعویق برنامه ها تصمیم گیری کند.

 
درخواست دمو   درخواست دمو