اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت گوگل در یک اقدام با ارزش، سرویس اشتراک خانوادگی Google Play را راه اندازی نمود. این سرویس همانند Music Family Plan اجازه می دهد تا حداکثر ۶ نفر به عنوان اعضاء خانواده، به محتوای خریداری شده توسط یکی از اعضاء خانواده، دسترسی رایگان داشته باشند. در گذشته این دسترسی صرفاْ در حد موسیقی های خریداری شده بود، اما با راه اندازی این سرویس جدید، نرم افزارها، بازی ها، فیلم ها و چند عنوان دیگر نیر بصورت رایگان توسط اعضاء خانواده قابل استفاده خواهد بود.

 

گوگل سرویس با ارزش اشتراک خانوادگی Google Play را راه اندازی نمود

 

راه اندازی سرویس Family Library به گوگل کمک می کند تا در رقابت با اپل با سرعت بیشتری کمبودهای خود را جبران نماید و سهم بیشتری از بازار را بدست آورد. اپل قبلاْ سرویسی مشابه با این سرویس را به نام Family Sharing ارائه کرده بود که از سابقه طولانی ای برخوردار است و همین سرویس موجب شده بود علیرغم گران بودن قیمت برخی محصولات در Apple Store یا همان فروشگاه اختصاصی شرکت اپل، خریدهای بیشتری توسط کاربران انجام شود.

 

در سرویس جدید Family Library گوگل، شما می توانید نحوه هزینه کرد اعضای خانواده و حتی سطح دسترسی اعضای خانواده را به دلخواه تعیین نمایید. برای مثال شما می‌توانید برخی محتوای نامناسب را برای فرزندان فیلتر کنید و یا نحوه خرید و نوع هزینه کرد را جهت انتخاب انواع کارت های اعتباری تعیین نمائید. همچنین می توانید فایل های شخصی خود را در یک کتابخانه شخصی طبقه بندی نمائید تا دسترسی دیگر اعضاء به آن مقدور نباشد.

 

مدیر بخش محصول شرکت گوگل اعلام کرده که این سرویس طی روزهای آینده ابتدا در آمریکا و برخی کشورهای منتخب نظیر کانادا، مکزیک، انگلستان، فرانسه، ایرلند و ژاپن ارائه خواهد شد و پس از یک دوره مشخص، در سایر کشورها با تعیین اولویت، فعال می گردد.

 

 

درخواست دمو   درخواست دمو