اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

پس از طی مراحل تحقیقاتی و انجام آزمایش های مختلف ، با ارائه نسخه 37 گوگل کروم ، گوگل رسماً اولین نسخه پایدار 64 بیت مرورگر خود را ارائه کرد. ارائه نسخه 64 بیت یک نرم افزار اصولاً به معنی ارائه سرعت بیشتر و کیفیت بهتر آن نرم افزار نسبت به نسخه 32 بیت آن است که این موضوع در مورد Google Chrome هم سازگار می باشد. برای مثال عنوان شده که مترجم شتاب دهنده ویدئویی گوگل کروم به نام اختصاری VP9 در نسخه 64 بیت این مرورگر اینترنت ، 15 درصد سریعتر از نسخه معمولی آن است.
به واسطه استفاده از معماری 64 بیت و توانایی موجود در سیستم عامل های 64 بیت ، گوگل کروم جدید در بخش تصاویر و فیلم و انیمیشن های مختلف ، خروجی بهتر و روان تری را به نمایش می گذارد. همچنین به دلیل دسترسی به سطح گسترده تری از حافظه و امکان جابجایی اطلاعات بیشتر در آن ، امنیت بصورت چشمگیری در نسخه 64 بیت این مرورگر بهبود یافته و عملاً استفاده از الگوهای رایج برای دستیابی به اطلاعات کد شده را برای هکرها سخت تر کرده است.

مسئله مهم دیگری که پس از آزمایشی ها فراوان به اثبات رسیده است ، پایداری بیشتر نرم افزار است که نزدیک به 50% از کرش ها و خرابی های اتفاقی نرم افزار ، کاهش داشته و نرم افزار بصورت قابل ملاحظه ای پایدار شده است. همچنین با اضافه شده نسخه نهایی DirectWrite به نسخه 64 بیت ، از این پس فونت ها در سیستم عامل ویندوز ، با انحنای بهتر و شفافتر ، بسیار زیباتر و خواناتر دیده خواهند شد.

 

درخواست دمو   درخواست دمو