اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

روز گذشته، انتظار ها بالاخره به پایان رسید و جدید بازی انحصاری تازه کنسول نینتندو سوییچ که در واقع هفتمین نسخه از بازی قدیمی، مشهور . دوست داشتنی ماریوهای سه بعدی به شمار می رود عرضه شد.

اخبار سایت حساب رایان - نینتندو با سوپر ماریو همانند زلدا دوباره شگفتی ساز شد

همانطور که انتظار می رفت، بازی «سوپر ماریو اودیسه» یکبار دیگر موفقیت نسخه های سه بعدی پیشین مانند سری سوپر ماریو گلکسی، سوپر ماریو سان شاین و سوپر ماریو ۶۴ را تکرار کرده و بعد از The Legend of Zelda: Breath of the Wild به دومین پدیده صنعت بازی و کنسول سوییچ در سال ۲۰۱۷ تبدیل شده است.

تا لحظه ثبت این خبر، ۶۷ وب سایت و نشریه مختلف امتیازات بسیار بالایی به Super Mario Odyssey داده اند و میانگین نمرات بازی، ۹۷ از ۱۰۰ است. در حالی که تصور می شد برای مدت های طولانی هیچ بازی جدیدی قادر به رقابت با آخرین نسخه از زلدا نباشد، نینتندو در اتفاقی نادر اثبات کرد تنها خودش می تواند با خود رقابت کند و ماریو ادیسه یکبار دیگر به ما یادآوری کرد که آینده ای درخشان در انتظار کنسول هیبریدی سوییچ است.

گفتنی است که هنوز یک سال هم از عرضه سوییچ نگذشته است و در این مدت کوتاه، نینتندو توانسته طی هر ماه، حداقل یک انحصاری تازه به دست خریداران کنسولش برساند که اکثریت غالب آنها، میانگین امتیازی بالاتر از ۸۰ را از منتقدان دریافت کرده اند. ماریو کارت ۸ دیلاکس، اسپلتون ۲ و Mario + Rabbids: Kingdom Battle تنها بخشی از این انحصاری ها هستند و تکلیف زلدا و ماریو ادیسه هم کاملاً مشخص است.

با دو انحصاری بسیار بزرگ که هر دو به میانگین نمره ۹۷ دست یافته اند، نینتندو بیشترین شانس را برای دریافت جایزه «بهترین بازی سال ۲۰۱۷» دارد و یقیناً رقابت اصلی، میان Breath of the Wild و ماریو ادیسه است. در حالی که هنوز همه منتقدان نمره مد نظر خود را به ماریو ادیسه اعطا نکرده اند، فعلاً باید منتظر ماند و دید که اودیسه قادر به کسب نمره ای بالاتر از ۹۷ (که بالاترین نمره در سری ماریو به شمار می رود و هر دو نسخه از سری سوپر ماریو گلکسی آن را دریافت کرده اند) خواهد بود و در جمع ۵ بازی برتر تاریخ جای می گیرد یا خیر.

درخواست دمو   درخواست دمو