اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

این روزها خبرهای زیادی از نوکیا، برند محبوب و با سابقه تلفن همراه به گوش می رسد. این شرکت در اسلایدی که برای ارائه به سهامداران طراحی شده بود، نقشه راه سال های آتی خود را فاش ساخته که در ذیل سال ۲۰۱۷ عبارت «بازگشت برند نوکیا به دنیای اسمارت فون» دیده می شود.

اخبار سایت حساب رایان - ورود مجدد نوکیا به عرصه تلفن های هوشمند در سال ۲۰۱۷البته نوکیا شخصاً عملیات ساخت هیچکدام از دیوایس های هوشمند آتی تحت این برند را بر عهده نخواهد داشت، بلکه پتنت ها و نشان تجاری اش را در اختیار سازنده قرار می دهد. طراحی و تولید این محصولات توسط شرکت «اچ ام دی گلوبال» صورت می پذیرد.

گفتنیست HMD در ابتدای سال جاری میلادی تشکیل شده و قصد دارد برند، پتنت ها و دانش تجاری نوکیا را با توان تولید و تحقیق و توسعه فاکسکان پیوند دهد. این نهاد تازه تأسیس به مدت ۱۰ سال اجازه استفاده انحصاری از برند نوکیا را روی موبایل ها دارد، و طی سه سال اول حداقل ۵۰۰ میلیون یورو را صرف بازاریابی برای فروش این محصولات خواهد کرد.

طبق اخبار قبلی، اولین اسمارت فون اندرویدی این کمپانی در سه ماهه دوم سال آتی میلادی به بازار راه پیدا می کند، بنابراین احتمالاً در نمایشگاه MWC 2017 و در جریان نطق «راجیف سوری» مدیرعامل هندی نوکیا شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. البته برخی شایعات نیز از معرفی این تلفن همراه تا پایان سال جاری حکایت دارند. در هر صورت سال ۲۰۱۷ را می توان سال بازگشت این برند دوست داشتنی به دنیای موبایل دانست.

درخواست دمو   درخواست دمو