اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت SAP که یکی از لیدرهای ارائه راه حل های جامع ERP برای بیزینس های بسیار بزرگ و چند ملیتی است و می توان آن را برترین شرکت ارائه کننده این نوع خدمات دانست، پس از برجام و با امید به حذف محدودیت ها برای فعالیت در ایران، در تاریخ 27 جولای 2016 در سایت رسمی خود مربوط به مشاغل SAP، رسماً یک موقعیت شغلی برای Partner Development Manager در ایران قرار داده و در انتهای صفحه به وضوح اشاره کرده که این اولین فعالیت منطقه ای (خاور میانه ای) خارج از دوبی و به منظور تمرکز با محوریت ایران می باشد.

 

برنامه ریزی SAP برای حضور اختصاصی در ایران

 

در توضیحات این شغل آمده که فور مورد نظر حداقل باید دارای 6 سال سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی مرتبط در خصوص ارائه راه حل های ERP باشد و توانایی بالایی در شناسایی، مذاکره و جذب داشته باشد. همچنین اشاره شده که این فعالیت بصورت راه اندازی یک استارت آپ در ایران خواهد بود و تا مرحله ایجاد کلیه زیرساخت های لازم برای حضور یک شرکت مستقل با پشتوانه SAP پیش خواهد رفت.

 

از سوی دیگر در این صفحه بصورت خاص به برجام و نتایج حاصل از آن؛ از جمله ایجاد یک موقعیت استثنایی و قابل توجه به نام بازار پرظرفیت ایران اشاره شده و به صراحت ذکر شده که SAP تمایل دارد تا از این فرصت و موقعیت پیش آمده استفاده نماید.

 

در این اعلامیه به هدف واقعی SAP هم اشاره شده و ذکر گردیده که SAP تمایل دارد تا افراد علاقه مند و کارآفرین که تمایل دارند کار بومی سازی راه حل های SAP را برای ایران انجام دهند، پیش قدم شوند. در واقع SAP برآن است تا ابتدا کار شناسایی بازار و بومی سازی را انجام داده و پس از اطمینان از این قسمت، مرحله بازاریابی و ورود به مارکت را انجام دهد. بخصوص که استانداردهای مالی ایرانی با استانداردهای مالی بین المللی (IFRS) تفاوت هایی دارد که قابل توجه است و می بایست نرم افزار مالی مربوطه این تفاوت ها را به خوبی پوشش دهد.

 
درخواست دمو   درخواست دمو