اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

بیستمین نمایشگاه تخصصی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات (الکامپ) با عنوان بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، آذرماه امسال و برای اولین بار توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار می گردد. الکامپ که یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه های حوزه فناوری اطلاعات است، از 17 تا 20 آذر 1393 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
 

بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار می گردد
بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، به دلیل استقبال گسترده شرکت ها برای حضور در نمایشگاه این دوره، سازمان در حال مذاکره با شرکت نمایشگاه ها جهت افزایش ظرفیت سالن ها و غرفه ها می باشد. همچنین توسط کمیته مسئول برگزاری نمایشگاه، سهیل مظلوم به عنوان مدیر اجرایی و ناصر علی سعادت، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای تهران به عنوان سخنگوی نمایشگاه الکامپ بیستم معرفی شدند.

ثبت نام در نمایشگاه الکامپ بیستم در دو مرحله صورت می پذیرد که طی آن ابتدا متقاضیان غرفه های بیش از 200 متر مربع با مراجعه به سایت مذکور پیش ثبت نام نموده و پس از مشخص شدن تکلیف آنها، سایر متقاضیان می توانند برای حضور در الکامپ بیستم به صورت تمام الکترونیکی ثبت نام و جانمایی نمایند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان نصر کشور به آدرس irannsr.org و یا سایت معرفی شده ویژه نمایشگاه الکامپ بیستم به آدرس elecomp-expo.ir یا elecomp-expo.com مراجعه نمایند.

 

 
درخواست دمو   درخواست دمو