اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

سی و ششمین نمایشگاه بین المللی جیتکس  (GITEX 2016) از ۲۶ تا ۳۰ مهرماه ۱۳۹۵ (۱۶ تا ۲۰ اکتبر ۲۰۱۶) در مرکز تجارت جهانی دوبی در امارات متحده عربی با شعار «جیتکس ۳۶، هفته تکنولوژی» با حضور بزگران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات از سراسر دنیا، برگزار می گردد.

 

سی و ششمین نمایشگاه بین المللی جیتکس  (GITEX 2016) از ۲۶ تا ۳۰ مهرماه ۱۳۹۵ برگزار می گردد

نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خلیج موسوم به «جیتکس» همه ساله در کشور امارات متحده عربی و در شهر توریستی دوبی، در ساختمان مرکز تجاری این شهر برگزار می‌شود. در این نمایشگاه کشورهای مختلف جهان به ارائه دستاوردهای گوناگون یک‌ساله‌ی خود می‌پردازند. محصولاتی در زمینه‌های دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، الکترونیک و مخابرات، ماهواره و ارتباطات بی‌سیم، کامپیوتر ( نرم‌افزار و سخت‌افزار)، سیستم‌های مداربسته، دوربین‌های فیلم‌برداری و عکسبرداری، تلویزیون‌های غول‌پیکر و خلاصه آنچه که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از آن یاد می‌شود.

 

این نمایشگاه اولین بار در سال 1981 با هدف در اختیار گرفتن دروازه‌ی جدیدی جهت ایجاد کسب و کار در زمینه ICT برای مناطق آسیای میانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا، در شهر دوبی به دلیل وجود زیرساخت‌های پیشرفته درآن و به عنوان دروازه‌ی بین غرب و شرق برگزار گردید. این امر محیطی جذاب برای ارائه‌کنندگان صنعت ICT فرصتی فراهم آورد تا با ارائه‌ی مستقیم محصولات خود در این بازار نوظهور سود مالی شرکت‌های خود را بالا ببرند.


این نمایشگاه در خاورمیانه از جایگاه پراهمیتی برخوردار است و هم شرکت‌های بزرگ صاحب فناوری و محصول، و هم شرکت‌های فعال این حوزه با نگاه بسیار ویژه به بازدید از آن می‌پردازند و غالباً قراردادهای همکاری و مالی گران‌ قیمتی در آن منعقد می‌شود.

درخواست دمو   درخواست دمو