اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، ۲۰ تا ۲۳ تیرماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را معرفی نمایند.
 

نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ۲۰ تا ۲۳ تیرماه ۱۳۹۵ برگزار می گردد
این نمایشگاه در راستاى معرفى قابلیت هاى نهادهاى مالى داخلی و خارجی برگزار مى شود. بر این اساس، مهمترین اهداف نمایشگاه بین المللى بورس، بانک و بیمه عبارتند از:

 

  • فرهنگ سازی عمومی و بالابردن سواد مالی اقشار جامعه
  • ارتقاء صنعت مالی کشور و بالابردن سطح تعاملات بین شرکتی
  • ارتقاء سطح تعاملات بین المللی صنعت مالی ایران

 

این نمایشگاه ماموریت های ویژه ای دارد که برخی ار مهمترین آنها عبارتند از:

  • نمایش دستاورد ها و توانمندی های داخلی و خارجی در صنعت مالی
  • جلب توجه جامعه به صنعت مالی ظرف یک هفته به صنعت مالی با برگزاری نمایشگاه
  • بوجود آوردن فضا و بستر مناسب برای مشارکت کنندگان جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی
  • بوجود آوردن فضای تعامل و مذاکره (B2B و B2C)
  • جذب علاقه مندان، متخصصان و فعالان صنعت مالی زیر یک سقف و در طول یک هفته

 

شرکت حساب رایان پارس به بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت بانکی کشور، یکی از شرکت های فعال در این صنعت بوده و مفتخر به همکاری با چند بانک مطرح در سطح کشور می باشد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به راهکار ویژه بانک و بانکداری در سایت شرکت حساب رایان، با توانمندی ها و ابزارهای ویژه صنعت بانکداری ارائه شده توسط شرکت حساب رایان آشنا شوند.

علاقه مندان با بازدید از نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (Finex 2016) می توانند از ۲۰ تا ۲۳ تیرماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مراجعه نمایند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نمایشگاه می توانند به سایت اختصاصی آن به آدرس http://iranfinex.ir مراجعه نمایند.

 
درخواست دمو   درخواست دمو