اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

اگر اخیراْ در گوگل در خصوص المپیک ۲۰۱۶ یا المپیک برزیل یا Rio 2016 جستجو کرده باشید، مشاهده کرده اید که آخرین نتایج المپیک بصورت خلاصه و مفید در صفحه اول جستجو برای شما ظاهر می شود و در صورت تمایل می توانید بدون خروج از گوگل، جزئیات بیشتری از نتایج بدست آمده و برنامه های آتی المپیک را مشاهده کنید. در واقع گوگل یک اپلیکیشن بسیار سبک و سریع را در صفحه نتایج جستجو ایجاد کرده تا کاربران به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به سایت های دیگر، از آخرین اخبار و تحولات المپیک باخبر شوند.

 

گوگل به بهترین نحو با استفاده از کلیه ابزار خود در حال پوشش خبری المپیک ۲۰۱۶ در برزیل می باشد

 

گوگل قبلاْ هم اعلام کرده بود که قصد دارد در خصوص پوشش خبری المپیک ۲۰۱۶ بصورت یک هاب عمل کند. در همین راستا گوگل با ارائه اپلیکیشن های مخصوص موبایل که هم برای Android ارائه شده و هم برای iOS، به علاقه‌مندان این امکان را داده تا به هر شکلی که تمایل دارند با استفاده از ابزارهای گوگل، المپیک را دنبال کنند.

 

نکته جالب توجه در سرویس المپیک گوگل، استفاده از سرویس استیریمینگ آنلاین در ۶۰ کشور با استفاده از ۱۵ متخصص تولید محتوا در یوتیوب می باشد که با شرایط خاصی انتخاب شده اند. پخش زنده از طریق Youtube به کاربران این امکان را می دهد تا در حال حرکت مسابقات مورد نظر خود را با کیفیت دلخواه بر اساس اینترنتی که به آن دسترسی دارند، مشاهده نمایند.

 
درخواست دمو   درخواست دمو