اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

دانشگاه بزرگ آکسفورد که در رده نخست بهترین مراجع آموزشی دنیا نیز قرار دارد، بزودی به جمع موسسات برکرلی، هاروارد و MIT برای ارائه گسترده دوره های آموزشی آنلاین رایگان (MOOC) خواهد پیوست.

دانشگاه آکسفورد در سال ۲۰۱۷ دوره های آموزشی آنلاین رایگان برگزار می کندآکسفورد با همکاری پلتفرم آموزشی آنلاین غیرانتفاعی edX از فوریه سال ۲۰۱۷ کلاس های رایگانی مرتبط با اقتصاد تحت عنوان «از درماندگی تا کامیابی؛ درک توسعه اقتصادی» برگزار می نماید. در حالی که ایده آموزش آنلاین رایگان از سال ها پیش توسط اغلب دانشگاه های امریکایی مطرح شد و نیویورک تایمز سال 2012 را سال MOOC خواند، دانشگاه آکسفورد تاکنون وارد این دسته نشده بود.

با این حال هیچوقت دیر نیست و به لطف این اتفاق عموم مردم تجربیات یکی از بهترین استادان حوزه اقتصاد و سیاست عمومی به نام «پروفسور پاول کالیر» را در آینده نزدیک در اختیار خواهند داشت. آقای کالیر محوریت کلی این دوره های آموزشی را «آشنایی با نقش اساسی و مهم دولت ها در توسعه اقتصادی ملت ها» دانسته و وظیفه خود را ارتقای دانش دولتمردان، معلمان، کارآفرینان، روزنامه نگاران و مردم می داند.

مهلت ثبت نام در این دوره شش هفته ای، از هم اکنون از طریق پلتفرم آموزشی اشاره شده در دسترس است و علاقه مندان می توانند با صرف زمان دو الی سه ساعت در هفته، به فراگیری رویکردهای اساسی اقتصادی بپردازند.

درخواست دمو   درخواست دمو