اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

برج آپارتمانی ۳۲ طبقه و ۱۰۹ متری خیابان Dean منطقه بروکلین شهر نیویورک، که مدعی است بلندترین برج ماژولار و لوکس دنیا شناخته می شود، هفته گذشته رسماً افتتاح شد. این ساختمان جالب و شیک، از ۹۳۰ ماژول منحصر به فرد و متفاوت ساخته شده که همگی در محیطی خارج از پروژه طراحی گردیده اند.

اخبار سایت حساب رایان - بلندترین برج ماژولار جهان در شهر نیویورک افتتاح شدفوندانسیون و بنای پایه و طبقه نخست این آپارتمان بلند، به صورت یکپارچه و با استانداردهای معمولی ساخته شده است، اما از طبقه دوم به بالا، همگی ماژول محور بوده و فقط کفی های چوبی و پارکت بین طبقات از قبل جایگذاری شده اند.

مهندسین این سازه معتقدند چنین رویکردی بسیار کاربردی و مقرون به صرفه بوده و چه از نظر زمانی و چه از نظر اقتصادی، هزینه های ساخت و ساز آپارتمان را کاهش می دهد. این سازه توسط تیم مهندسین طراح شرکت SHoP ساخته شده و ماژول های باکیفیت و گوناگونی برای درج در واحدهای آپارتمانی آن ارائه می نماید.

برج مورد بحث دارای ۱۶۶ واحد مسکونی یک خوابه، ۴۸ واحد مسکونی دو خوابه و ۱۴۹ استودیو اداری است و از مزایایی مانند نگهبان و سیستم نظارت ۲۴ ساعته، باشگاه ورزشی، سالن آسمان-نگر، اتاق کنسول های بازی ویدیویی و اتاق سرگرمی کودکان برخوردار است. گفتنی است هزینه اجاره استودیوهای این آپارتمان، ۲۴۵۰ دلار در ماه، اتاق های یک خوابه ۳۱۲۵ دلار در ماه و اتاق های دو خوابه ۴۷۵۰ دلار در ماه در نظر گرفته شده است.

درخواست دمو   درخواست دمو