اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

واتس اپ مشغول فعالیت روی سرویسی است تا پلتفرم پیام رسان خود را به محیطی مفید تر برای بیزینس من های میلیون دلاری تبدیل کند. با توجه به آپدیت صفحه پرسش و پاسخ واتس اپ، اکانت های کسب و کار بالاخره راهشان را به بتای ورژن اندروید این پیام رسان محبوب باز کرده اند.

اخبار سایت حساب رایان - اکانت های مخصوص کسب و کار به زودی به واتس اپ اضافه خواهند شد

مقاله به دست رسیده نشان می دهد که حتی بعضی از شرکت ها هم در اجرای آزمایشی این ویژگی شرکت نموده اند، اما واتس اپ فعلا اسمی از آن ها نبرده است. به واسطه این قابلیت، اکانت هایی که توسط سرویس واتس اپ به عنوان کسب و کار شناسایی می شوند کنار نام شان یک تیک سبز رنگ ظاهر خواهد شد.

همچنین هنگامی که کاربران با یک اکانت بیزینسی گفت و گو می کنند، پیام ها درون یک جعبه زرد رنگ قرار می گیرند و جالب اینجاست که نمی توانید آن ها را پاک کنید. اگر علاقه ای به برقراری ارتباط با اکانت های کسب و کار ندارید به راحتی می توانید آنان را بلاک نمایید.

برای کسب و کارهایی که نمی توانند 24 ساعته پاسخگوی سوالات مردم باشند هم واتس اپ راهکاری را ارائه داده است. اکانت های بیزینسی می توانند ساعت کار خود را مشخص کنند و در صورتی که کاربری در این زمان پیام داده یا زنگ بزند با یک پیام خودکار مواجه خواهد شد. اکانت ها قابلیت اعمال تغییرات روی این پیام های خودکار را دارند.

در چند ماه گذشته، واتس اپ تمام تلاشش را به کار گرفته تا سازمان ها را به سمت سرویس پیام رسانش جذب کند. اوایل این ماه آن ها قابلیت پرداخت Peer-to-Peer را به واتس اپ اضافه کرده اند و حالا نوبت به اکانت های کسب و کار رسیده تا ادامه دهنده همین راه باشد.

درخواست دمو   درخواست دمو