اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

یوتوب به طور رسمی، پشتیبانی از استریم زنده ویدئو با وضوح 4K برای ویدئوهای استاندارد و 360 درجه را آغاز کرده است. پشتیبانی از وضوح 4K نخستین بار در سال 2010 به Youtube اضافه شد و حالا سرویس مذکور به بزرگترین آرشیو ویدئوهای 4K تبدیل شده است.

اخبار سایت حساب رایان - یوتوب از این پس از استریم زنده ویدئو 4K پشتیبانی می کندهیجان زدگی گوگل برای این موضوع از آخرین پستی که در وبلاگ یوتوب منتشر کرده کاملا هویداست. در این پست آمده :«کیفیت تصویر روی نمایشگرهایی که از آن پشتیبانی می کنند، و در نمای 360 درجه دیوانه کننده است، شفافیت تصاویر می تواند شما را به معنای واقعی در خود غرق کند».

یک ویدئوی 4K از هشت میلیون پیکسل تشکیل شده تا آن را بتوان بهتر تماشا کرد. این تعداد پیکسل البته معنای دیگری هم دارد و آن هم چیزی نیست جز شفافیت بسیار بیشتر. جالب است که بدانید یوتوب از ویدئوهای 4K تا نرخ 60 فریم بر ثانیه نیز پشتیبانی می کند.

نتایج در این حالت بسیار شفاف و زنده بوده و به فیلم سازان کمک می کند تا ایده ها و رویاهای خود را برای بیننده به تجربه ای ملموس و باورپذیر تبدیل نمایند. مراسم Game Awards راس ساعت 5:30 صبح روز جمعه 12 آذر به وقت تهران برگزار شد و سرویس جدید گوگل با ارائه 4k آن بسیاری از علاقه مندان را هیجان زده کرد.

درخواست دمو   درخواست دمو