یکی از بدترین اتفاقاتی که می‌تواند برای هر شخصی پیش آید، قدم گذاشتن در مسیری است که هیچ دیدگاه، دیتا و اطلاعاتی در رابطه با آن ندارد. قوانین حسابرسی سازمان تامین اجتماعی ایران یکی از این موارد به شمار می‌آید و بسیاری از افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها در مورد قوانین تامین اجتماعی و نحوه حسابرسی آن بی‌اطلاع هستند، چرا که قوانین بیمه همچون مالیات صحیح، روشن و مدون نیستند بلکه به صورت کلی در قالب دستورالعمل‌ها و بخش نامه‌ها به کارکنان موسسه حسابرسی سازمان تامین اجتماعی ابلاغ می‌گردند و متاسفانه در زمان رسیدگی، کلیه این موارد عطف به ماسبق می‌گردند، بنابراین همیشه شاهد وجود اتلاف وقت، درگیری ذهنی و مشکلات زیادی هستیم که به دلیل عدم وجود مشاوری با تجربه برای نشان دادن راه و روش درست رخ می‌دهند.

تجربه ثابت کرده است هر زمان که با مواردی پیچیده و ناهمگون مواجه می‌شویم نیاز به کمک و مشورت با افراد با تجربه پیدا می‌کنیم؛ در این راستا "شرکت حساب رایان پارس" مفتخر به معرفی مشاوران حاذق و خبره در این زمینه است، از آنجا که رسالت ما قدم برداشتن در راه خدمت به مشتری، مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کنندگان است، هرچه در توان داریم به کار می‌بریم تا بتوانیم مشکلات مالی، حسابرسی و مالیاتی هموطنان عزیزمان را برطرف نماید.

برخی از این خدمات به شرح زیر هستند:

  1. مشاوره در خصوص کلیه مسایل تامین اجتماعی
  2. بررسی اسناد و مدارک حسابداری و مطابقت با قوانین کار و تامین اجتماعی
  3. رسیدگی به حساب‌های سنوات گذشته و مطابقت با قوانین و بخش نامه‌ها
  4. مشاوره در خصوص نحوه تنظیم انواع قراردادها با توجه به قوانین بیمه تامین اجتماعی (قرارداد همکاری، استخدام، پیمانکاری و حق الزحمه و ...)
  5. تنظیم لایحه دفاعی جهت تعدیل بدهی و جرائم بیمه‌ای و حضور در هیات‌ها جهت دفاع
درخواست دمو   درخواست دمو