حمیدرضا زارع

حمیدرضا زارع متولد 1354، فارغ‌التحصیل کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی ارشد MBA، که سابقه فعالیت به عنوان کارشناسی ارشد تحلیل و طراحی سیستم‌های مالی و اداری در سازمان صدا و سیما و شرکت خدر رایانه را در کارنامه خود دارد و از سال 1382 عهده دار ریاست هیئت مدیره به عنوان یکی از موسسان شرکت حساب رایان پارس است.

زارع فردی مهربان، خوش فکر، خلاق و آینده نگر است که با خوش رویی، دانش فنی و تجربه عمیقی که دارد همیشه به مجموعه حال خوب و پویایی منتقل می‌کند. او همیشه با پرستیژ و انعطاف پذیری بالای ذهنی خود، فعالیت‌های کلان مجموعه را رهبری می‌نماید تا شرکت را در ریل موفقیت حفظ کند.

حمیدرضا زارع در حساب رایان به عنوان فردی ایده‌آل گرا و ریز بین مشهور است که به همین دلیل تاثیرگذارترین فرد در توسعه سیستم‌های تحت وب محاسبان محسوب می‌شود، به طوری که پیچیده‌ترین سازمان‌های بزرگ نیز بتوانند از این نرم افزارها استفاده کنند.


از زبان حمیدرضا زارع

هر چقدر هم که یک کار را کامل، عالی و برجسته انجام بدهید، اگر به زمان و هزینه آن بی‌توجه باشیدارزشی ندارد؛ کار درست را در زمان مناسب، با هزینه مناسب و در موقع مناسب ارائه بدهید، حتی اگر کیفیت کار عالی نیست. به جایش بیاموزید که برای دفعات بعد کیفیت را بهبود بدهید.