راهکار خدماتی حساب رایان

همیشه وقتی اسم محصول به گوش می‌رسد، ذهن ما یک کالای فیزیکی دارای حجم، اندازه و وزن را تصور می‌کند؛ اما واقعیت این است که محصول همیشه کالا نیست، محصول می‌تواند خدمتی باشد که به ما ارائه می‌شود. این خدمت می‌تواند خدمات بانکی، بیمه‌ای، دولتی، مشاوره، حسابرسی، آموزشی و... باشد. حتی این خدمت می‌تواند وابسته به یک جسم فیزیکی باشد، مثلا شرکت‌های حمل و نقلی که دارای وسیله نقلیه هستند نیز با استفاده از وسایل نقلیه خود به مردم خدمات ارائه می‌دهند. حتی می‌توان ادعا کرد که بسیاری از کسب و کارهای تولیدی، پیمانکاری و بازرگانی نیز بخشی از کسب و کارشان را به خدمات تخصیص داده‌اند.

 

چرا راهکار خدماتی حساب رایان؟

از آنجا که سیستم‌های خدماتی با کالا درگیر نیستند برای مدیریت کسب و کار و مدیریت مالی، پیچیدگی‌های خاص خود را دارند و با توجه به اینکه بر خلاف سیستم‌های بازرگانی که معمولاً فرآیند تحویل کالا قسمت ناچیزی از کل سیستم بازرگانی است، ارائه خدمات معمولاً مهم‌ترین فرآیند یک سازمان خدماتی است زیرا حیات این سازمان‌ها به بهره‌وری این فرآیند وابسته است.شرکت حساب رایان با استفاده از پکیج نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان، راهکار اختصاصی خود در حوزه خدمات را به فعالین این حوزه ارائه می‌دهد تا بتوانند با استفاده از این راهکار، فرآیندهای کسب و کار خود را بهبود دهند.

راهکار خدماتی حساب رایان شامل چه مواردی است؟
پیشنهاد می‌کنیم:

صفحه راهکار جامع پیمانکاری حساب رایان را مطالعه نمایید.

  • ارتباط منسجم نرم افزارها با یکدیگر
  • تنظیم شروع و پایان دوره مالی
  • مدیریت فروش خدمات
  • تعریف پارامترهای ارزیابی تامین کنندگان
  • جمع آوری و پردازش اطلاعات فرآیندهای خرید در کل سازمان
  • نظارت کامل و دقیق بر اطلاعات مالی شامل ورود و نقدینگی و...
  • تهیه‌ی خودکار صورت مغایرت بانکی
سازمان‌هایی که راهکار خدماتی حساب رایان را انتخاب کردند
تدبیر نیروی پارسیان
راهکارهای نوین وصل
سازمان مرکز مطالعات علوم و معارف اسلامی
صنایع تاسیساتی ایران
پارمیس رایان گستر
موسسه پیام آوران علم نصیر
خدمات لایروبی صبا
تجارت الکترونیک پارسیان‌
بهسوپویان
کانون بانک ها و موسسات خصوصی ایران
آب و برق خوزستان (لایروبی)
دریا بندر
مبنا
تدبیر نیروی پارسیان
راهکارهای نوین وصل
سازمان مرکز مطالعات علوم و معارف اسلامی
صنایع تاسیساتی ایران
پارمیس رایان گستر
موسسه پیام آوران علم نصیر
خدمات لایروبی صبا
تجارت الکترونیک پارسیان‌
بهسوپویان
کانون بانک ها و موسسات خصوصی ایران
آب و برق خوزستان (لایروبی)
دریا بندر
مبنا
سوالات متداول درباره راهکار خدماتی حساب رایان
همانطور که در اواسط صفحه مشخص است، راهکار خدماتی حساب رایان شامل مواردی مانند مشاوره، ارائه ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری متناسب نیاز مشتری و پشتیبانی و خدمات نیروی انسانی به صورت اختصاصی می‌شود.
تمامی شرکت‌ها و سازمان‌هایی که محصول آنها به صورت فیزیکی نیست و محصول محور است (اعم از خدمات حمل و نقل، خدمات آنلاین، خدمات فنی و...) می‌توانند از راهکار جامع خدماتی حساب رایان استفاده نمایند.
با توجه به اینکه قیمت راهکار بستگی به فاکتورهای مختلف خدماتی، تعداد کاربر و دیگر مسائل‌ مختلف دارد، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت با شماره تلفن 02187760 داخلی ۲۲۵ تماس بگیرید.
از طریق گزینه درخواست مشاوره در سمت راست صفحه یا ارتباط با شماره تلفن 02187760 داخلی ۲۲۵ می‌توانید درخواست خرید یا مشاوره برای راهکار جامع خدماتی حساب رایان را ثبت نمایید.