نمایندگان فروش و استقرار حساب رایان پارس اشخاص یا شرکت‌های فعال در بازار در بخش‌های خدمات مالی و اداری، مشاوره مدیریت یا فناوری اطلاعات هستند که مسئولیت پیش‌برد فروش و پیاده‌سازی راهکارهای مالی و اداری را بر اساس استانداردهای کیفی شرکت برعهده دارند.

نمایندگی رسمی

شخصی است حقیقی یا حقوقی که فروش و خدمات پس از فروش محصولات نرم افزار مالی و اداری محاسبان را صرفا در استان و به‌صورت انحصاری ارائه می‌دهد. ایجاد و حفظ و توسعه نمایندگان انحصاری و یا مراکز فروش و خدمات و مراکز فروش و همچنین عاملین فروش از مسئولیت‌های این نوع نمایندگی به شمار می‌رود.

ویژگی نمایندگی رسمی (سطح یک)
  • افزایش درصد پورسانت به بالاترین سطح نمایندگان

  • حمایت از نماینده برای ایجاد نمایشگاه های تخصصی و مشاره برای تبلیغات

  • تبدیل به نمایندگی انحصاری نرم افزار حسابداری استان با امکانات خاص

عامل فروش

شخصی حقیقی و یا حقوقی است که علاوه برفروش محصولات شرکت،‌ درصورت تائید امکان ارائه خدمات پس از فروش شرکت را در طول مدت گارانتی به مشتری دارد. این نوع نمایندگی می‌تواند با تائید دفتر مرکزی به جذب و ترغیب معرف فروش و یا عاملین فروش در منطقه خود اقدام نمایند

ویژگی عامل فروش (سطح دو)
  • دریافت آموزش های دوره ای مالی و فروش حتی بازاریابی

  • مشاوره تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ برای فروش بیشتر

  • افزایش درصد پورسانت در سطح دو

نوع نمایندگی
شهر ٫ استان استان مرکزی
شماره تماس ۰۹۳۶۱۴۸۷۷۴۷
مسئول فرشته بنایی
نوع نمایندگی
شهر ٫ استان استان خوزستان
شماره تماس ۰۹۳۳۷۵۷۶۰۶۲
مسئول میلاد بهلول
نوع نمایندگی
شهر ٫ استان استان البرز
شماره تماس ۰۹۱۲۲۶۵۶۷۵۲
مسئول ابراهیم شاملو
نوع عامل فروش
شهر ٫ استان استان هرمزگان
شماره تماس ۰۹۱۷۸۶۱۷۶۸۱
مسئول خانم تختی
نوع نمایندگی
شهر ٫ استان استان لرستان
شماره تماس ۰۹۱۶۳۶۷۶۲۰۶
مسئول جهانبخش بیرانوند

شرایط اخذ نمایندگی

ما در شرکت حساب رایان همیشه به دنبال همکاری با افراد حرفه‌ای هستیم که علاقه دارند تا با فروش حرفه‌ای و تبدیل شدن به یک کسب و کار، برند شخصی خود را بسازند. در لیست نمایندگی نرم افزارهای محاسبان بهترین افراد در حوزه کاری خود گزینش شده‌اند. به همین دلیل ممکن است همه درخواست‌های اعطای نمایندگی مورد پذیرش قرار نگیرند! با این وجود شرکت نرم افزاری حساب رایان پارس مزایای قابل توجهی را برای نمایندگان فروش که واجد شرایط نمایندگی فروش نرم افزار و ارائه خدمات هستند اعطا می کند که در فایل زیر می‌توانید مطالعه نمایید.